Strona główna / Oferty pracy (konkursy)

Konkursy

Konkurs: Konkurs na staż urzędniczy

Stanowisko: Stażysta [Rozstrzygnięty]

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.03.2010, 15:30 [minął]
Organizator: Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

Załączniki w formacie PDF:

Treść ogłoszenia:

Prezes Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach
SSR Teresa Żyłka

 

LISTA KANDYDATÓW
ZAKWALIFKOWANYCH DO II ETAPU KONKURSU
- na staż urzędniczy: 1 etat;
- na umowę o pracę na czas zastępstwa – 2 etaty

 

GRUPA I  GRUPA II
1. Baron Fabian 21. Lonca Marzena
2. Borzęcki Artur 22. Łukasik Aleksandra
3. Brzoza Justyna 23. Madejska Sylwia
4. Budzińska-Paruzel Lilianna  24. Malcher Justyna
5. Bujoczek Anna 25. Mamcarczyk Jakub
6. Całus Justyna 26. Michalik Dorota
7. Cyroń Mirosław 27. Oszczęda Beata
8. Czaja Lucyna 28. Pelka Jolanta
9. Damek Monika 29. Serafin Anna
10. Drzyzga Aleksandra 30. Skiba Anna
11. Flieger Dariusz 31. Skowronek Katarzyna
12. Grobelna Sybilla 32. Smołka Łukasz
13. Jendzicki Arkadiusz 33. Stręczek Anna
14. Jeziorowska Magdalena  34. Suska Aleksandra
15. Kesler Ewa  35. Szulc Anna
16. Konopka Celina 36. Tkocz Sylwia
17. Kościański Marcin 37. Todleben Marcelina
18. Krogulecka-Labus Mirosława 38. Warzecha Katarzyna
19. Krzenciesa Daria 39. Wiercińska Barbara
20. Kulczyńska Aleksandra 40. Wnuk Justyna

Termin II-go etapu wyznaczono na dzień 19 kwietnia 2010r. sala nr 10
1. grupa I – godzina 10.00;
2. grupa II – godzina 12.00.

Przewodniczący Komisji
/Krzysztof Kubat/
Sędzia

Komisja Konkursowa
Adm. 110-4/10

Tarnowskie Góry, dnia 19 kwietnia 2010 r.

LISTA KANDYDATÓW
ZAKWALIFKOWANYCH DO III ETAPU KONKURSU
- na staż urzędniczy: 1 etat;
- na umowę o pracę na czas zastępstwa – 2 etaty

Lp. Nazwisko i imię kandydata Liczba punktów
1. Baron Fabian 10
2. Brzoza Justyna 10
3. Całus Justyna 10
4. Warzecha Katarzyna 10
5. Wnuk Justyna 10
6. Madejska Sylwia 9
7.  Wiercińska Barbara 9
8. Budzińska-Paruzel Lilianna 8
9. Krzenciesa Daria 7
10. Oszczęda Beata 7
11. Pelka Jolanta 7
12. Skiba Anna 7


III-ci etap konkursu odbędzie się w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach w dniu 26 kwietnia 2010r. pokój nr 24 godz. 10.00.

Pozostali kandydaci – którzy nie zostali zakwalifikowani do III-go etapu konkursu proszeni są o odbiór dokumentacji aplikacyjnej w Oddziale Administracyjnym Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach pokój 26 w godzinach 7.30-15.30.


Przewodniczący Komisji
/ SSR Krzysztof Kubat /

 

Opublikowano dnia: 18.03.2010 Zobacz wersje archiwalnedrukuj


Konkurs rozstrzygnięty:


Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach
Komisja Konkursowa
Adm. 110-4/10

Tarnowskie Góry, dnia 26 kwietnia 2010 r.

KANDYDAT
WYBRANY NA STANOWISKO
STAŻYSTY


Pani Katarzyna Warzecha

Nadto Komisja konkursowa wyłoniła rezerwową listę kandydatów na wypadek zaistnienia możliwości zatrudnienia większej liczby osób, rezygnacji kandydata bądź w sytuacji ustania stosunku pracy z osobą odbywającą staż urzędniczy:

  1. Pan Fabian Baron i Pani Barbara Wiercińska
  2. Pani Justyna Wnuk


Przewodniczący Komisji
/ Krzysztof Kubat /
Sędzia

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach
Komisja Konkursowa
Adm. 110-6/10

Tarnowskie Góry, dnia 26 kwietnia 2010 r.

LISTA KANDYDATÓW WYBRANYCH
do zatrudnienia
na umowę na czas zastępstwa


Pani Barbara Wiercińska i Pan Fabian Baron

Nadto Komisja konkursowa wyłoniła rezerwową listę kandydatów na wypadek zaistnienia możliwości zatrudnienia większej liczby osób, rezygnacji kandydata bądź w sytuacji ustania stosunku pracy z osobą zatrudnioną na umowę na czas zastępstwa:

  1. Pani Justyna Całus i Pani Anna Skiba;
  2. Pani Sylwia Madejska;
  3. Pani Justyna Brzoza;
  4. Pani Beata Oszczęda;
  5. Pani Jolanta Pelka;
  6. Pani Daria Krzenciesa.


Przewodniczący Komisji
/ Krzysztof Kubat /
Sędzia







Do góry